Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

PrestigoClean.pl - sprawdź ofertę firmy sprzątającej

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: PRESTIGO
Miasto: Wrocław
Email: biuro@prestigoclean.pl
Strona www: http://www.prestigoclean.pl/
   
dodano: 2016.11.21
ważne do: 2018.11.11
wyświetleń: 124

Szczegóły oferty:

Firma sprzątająca Prestigo Clean proponuje sprzątanie i inne usługi związane ze sprzątaniem oraz czyszczeniem. Funkcjonuje we Wrocławiu i okolicach. Oferta Prestigo Clean to idealna propozycja dla osób, które nie mają dość czasu na samodzielne sprzątanie lub po prostu chcą inaczej spożytkować wolny czas.
Prestigo Clean oferuje sprzątanie biur i siedzib firm, sprzątanie domów i apartamentów (w tym takie prace domowe jak: pranie, prasowanie, mycie okien), sprzątanie oraz czyszczenie poremontowe i pobudowlane, pranie i czyszczenie dywanów i tapicerki, mycie i czyszczenie kostki brukowej, a także drobne prace ogrodowe. Całkowita oferta firmy odnajduje się na stronie PrestigoClean.pl. Na życzenie klienta przedsiębiorstwo użyje środków ekologicznych lub innych specjalistycznych detergentów.
Zalety Prestigo Clean to przyciągające ceny, pełen kompetencja, staranność i efektywność, szybkość oraz punktualność realizacji zleceń. Firma posiada liczne referencje od zadowolonych klientów, w tym osób fizycznych oraz firm. Prestigo Clean wystawia faktury VAT.

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka