Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

FREEDOME dla komputera, tableta i smartfona

Cena: 139,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: śląskie
Firma: puh intia
Email: biuro@intia.pl
Telefon: 799118191
Strona www: www.intia.pl
   
dodano: 2016.11.27
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 2

Szczegóły oferty:

APLIKACJA FREEDOME W ŚWIĄTECZNEJ CENIE !

Zacieraj swoje ślady w Internecie i z łatwością chroń wszystkie używane urządzenia oraz prywatne dane przed hakerami, służbami i złośliwym oprogramowaniem. Zmień swoją wirtualną lokalizację, aby uzyskać dostęp do materiałów, które normalnie nie są dostępne w Twoim regionie. Nigdy więcej nie zobaczysz komunikatu „Ta zawartość jest niedostępna w Twoim kraju".

Freedome zapewnia ochronę w publicznych sieciach Wi‑Fi. Twoje dane są chronione nawet podczas korzystania z niezabezpieczonych punktów dostępowych np. w pociągu, hotelu, markecie itp

Aplikacja Freedome blokuje szkodliwe strony internetowe i aplikacje.

Freedome umożliwia korzystanie z internetu w innych krajach na prawie wszystkich kontynentach. W Polsce niemożliwe jest korzystanie z takich serwisów jak Netflix, Pandora, Hulu czy innej usługi ograniczonej tylko dla USA. Przy wykorzystaniu aplikacji otrzymasz taki dostęp.

Zainstaluj zatem na swoich urządzeniach (stacjonarne, mobilne, telefony) aplikację FREEDOME, tym bardziej, że teraz możesz ją kupić taniej. Oficjalna jej cena to 208 zł za roczną licencję na trzy urządzenia, ale jeżeli kupisz ją u nas to zapłacisz tylko 139 zł.

Jak jeszcze obniżyć cenę ? zaproś do zakupu dwóch swoich znajomych i podzielcie się trzema kluczami aktywacyjnymi, no i oczywiście kosztami.

Bezpłatną wersję testową na 5 dni i więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj intia.pl/komputery/

 

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka