Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Łóżko drewniane, stelaż, materac, Meble do sypialni Meble Magnat

Cena: 500,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: śląskie
Firma: Michał
Miasto: Katowice
Email: magnat.info1@gmail.com
   
dodano: 2017.12.27
ważne do: 2018.02.25
wyświetleń: 12

Szczegóły oferty:

Oferujemy różne rodzaje mebli do sypialni.

Meble Magnat to meble charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i trwałością. Produkowane z ekologicznego, przyjaznego człowiekowi materiału który „oddycha”, wprowadza swoisty mikroklimat, daje uczucie ciepła i przytulności, nie wydziela szkodliwych substancji, nie emituje promieniowania. Własności elektrostatyczne drewna powodują, że nie naładowuje się ono statyczną energią elektryczną, a więc w pokojach nie będzie zawirowań kurzu. Docenią to zwłaszcza ci ludzie, którzy cierpią na alergie.Do budowy naszych mebli wykorzystywane są materiały spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy ekologiczne.

Materiał - naturalny materiał jakim jest drewno sosnowe kojarzy się z trwałością , solidnością, ciepłem a przede wszystkim z naturą. Daje poczucie wygody i bezpieczeństwa co pozwala w przyjemny sposób łączyć tradycję z nowoczesnością i wyrafinowanym kunsztem. Szlachetna faktura, naturalne, ciepłe barwy, trwałość, korzystne właściwości zdrowotne to cechy, które zadowolą każdego klienta.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną i wysyłkową. Naszymi kontrahentami są osoby fizyczne i prawne, klienci indywidualni i jednostki sfery budżetowej. Wyroby naszej firmy trafiają na rynek polski i zagraniczny.

Zapraszamy do naszego sklepu:

https://www.meblemagnat.pl/
oraz na nasze aukcje na allegro.pl:

http://bit.ly/Meblemagnat
http://bit.ly/10-mebli
http://bit.ly/MMagnat
http://bit.ly/FosMeble
http://bit.ly/BelPino
http://bit.ly/ESMeble

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka