Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Robex - holowanie - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Cena: 99,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Firma: Robert Staworko
Miasto: Ojrzeń
Email: firma@robex-pomocdrogowa.pl
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.02.11
ważne do: 2018.05.12
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Masz komplikacje z kondycją swojego pojazdu? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieoczekiwanej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za sprawą Roberta Staworko podejmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w efektywnej asyście drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motocyklach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym zakład pomocy drogowej dysponuje w swojej propozycji usługi transportowe ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę oferowane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze cechy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka