Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Specjalistyczne karmy dla kotów

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: pomorskie
Firma: Weterynek
Miasto: Gdańsk
Ulica: Bitwy Oliwskiej 28
Email: sklep@weterybek.pl
Telefon: 533331988
Strona www: weterynek.pl
   
dodano: 2018.02.13
ważne do: 2018.05.14
wyświetleń: 24

Szczegóły oferty:

Sklep on-line Weterynek oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla kotów, psów, gryzoni i ptaków. W tym momencie można kupować je wygodnie, bezzwłocznie oraz bez trudności całkowicie on-line – poza tym w nader atrakcyjnych cenach!

 

To w tym miejscu mogą Państwo zakupić karmy zwykłe i weterynaryjne, które traktowane są jako pomoc w kuracji różnorodnych chorób, przykładowo układu pokarmowego bądź moczowego. Są to w głównej mierze karmy suche i mokre takie jak Versele Laga, Royal Canin, Hill’s czy Lara, które dostępne są w różnych wariantach – dla zwierząt młodych, starszych, ras dużych i małych, karmy light, po kastracji. Ponadto w sklepie zakupić można smakołyki, suplementy diety, kosmetyki, legowiska.

 

W razie dylematów z wybraniem adekwatnych artykułów pracownicy sklepu Weterynek są gotowi do pomocy. Do dyspozycji są co więcej kompetentni weterynarze, jako że sklep znajduje się przy gabinecie weterynaryjnym. Sklep przekazuje paczki natychmiast – od 95 zł dostawa jest gratisowa. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z całą ofertą sklepu internetowego Weterynek i życzymy udanych zakupów!

 

Kontakt:

Specjalistyczne karmy dla kotów

ul. Bitwy Oliwskiej 28

80-339 Gdańsk

+48 533 331 988

url: http://www.weterynek.pl/kot         

e-mail: sklep@weterynek.pl

 

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka