Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: zachodnio-pomorskie
Osoba: Piotr Mielańczuk
Email: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2018.06.26
ważne do: 2018.09.24
wyświetleń: 9

Szczegóły oferty:

Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie ma na chwilę obecną trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma wykorzystuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie bardzo doświadczony personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów świetnej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc świetnie, że często to od nich zależy ostateczny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Z tego powodu ma w swojej ofercie wyroby doskonałej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka