Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: pomorskie
Firma: Impladent Medical & Dental Clinic
Email: rejestracja@impladent.eu
Telefon: 501 155 036
Strona www: http://www.impladent-estetyczna.eu/
   
dodano: 2018.07.03
ważne do: 2018.10.01
wyświetleń: 23

Szczegóły oferty:

Impladent Medical&Dental Clinic to renomowana klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma bardzo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika uzyskała pozycję lidera w branży stomatologicznej. Dzięki temu mogła poszerzyć swoją ofertę o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologii. W swojej ofercie znalazło się nawet leczenie chrapania.

W klinice używany jest nowoczesny sprzęt spełniający wszystkie wymagane na terenie naszego kraju normy. Posiada również niezwykle nowoczesny blog operacyjny. Siłą placówki jest mający bogate doświadczenie personel, który cały czas poszerza swoje kwalifikacje. Dzięki temu klinika cały czas się rozwija.

Tym, co mocno odróżnia klinikę od innych miejsc tego typu jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów odmładzających. W klinice poddać można się zabiegom takim, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy usuwanie blizn. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic czuć się w stu procentach bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka