Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: pomorskie
Firma: Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
Miasto: Gdynia
Email: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
Telefon: 509 923 373
Strona www: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
   
dodano: 2018.12.06
ważne do: 2019.02.04
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy , kto potrzebuje porady mającej charakter prawny może otrzymać stojącą na najwyższym poziomie pomoc. W kancelarii uzyskać można pełną odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie z dziedziny prawa. Rozległe doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje , które zgodne są z aktualną wiedzą prawniczą i obowiązującymi aktualnie przepisani. W ofercie kancelarii obecne są między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i różnoraka pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na specjalistyczną pomoc mogą liczyć także osoby , które chcą uzyskać rozwód bądź uregulować kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga również wtedy, kiedy dokonać trzeba podziału majątku.

Działalność kancelarii obejmuje także przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to najróżniejsze umowy i opinie. Podejmuje się przygotowywania pism procesowych i udziału w mediacjach. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Na wyraźne podkreślenie zasługują również naprawdę niewygórowane ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji, w której niezbędne jest wsparcie radcy prawnego.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka