Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Manufaktura kominków
Miasto: Koszalin
Email: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
Telefon: 731 199 674
Strona www: http://manufaktura-kominkow.pl/
   
dodano: 2019.05.14
ważne do: 2019.07.13
wyświetleń: 8

Szczegóły oferty:

"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o tym, aby w ich domu pojawił się kominek. Salon charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na bardzo wysokim poziomie. Oferuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma także duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach kupić można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe oraz mnóstwo potrzebnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W konsekwencji z oferty Manufaktury Kominków  będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty premium w naprawdę korzystnej cenie. Jest to bez wątpienia wielki plus tego miejsca, który sprawia, że osoby decydujące się na kominek wybierają właśnie ten sklep. Podkreślić trzeba też to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony.

Zamierzasz kupić wyróżniający się wysoką jakością kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to najlepsze, co możesz wybrać.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka