Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Cennik

Dodawanie standardowych ogłoszeń w serwisie OgloszeniawPolsce.pl jest całkowicie bezpłatne. Aby dodać ogłoszenie kliknij tutaj.

Dodatkowe opcje to promowanie ogłoszenia na stronie głównej portalu, a także prezentacja w kategoriach jako ogłoszenie wyróżnione - ogłoszenia wyróżnione są czerwoną ramką na liście, dzięki czemu stają się widoczne dla użytkowników.

Poniżej zaprezentowany został cennik niestandardowych ogłoszeń:

1. Ogłoszenie PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlane na początku wybranej kategorii – 4,92 zł brutto lub 3 zł brutto płatności on-line.


2. Ogłoszenie PREMIUM PLUS – wyświetlane będzie na stronie głównej w systemie rotacyjnym, dodatkowo wyróżnione czerwoną ramką na liście, wyświetlane na początku wybranej kategorii
7,38 zł brutto lub 6 zł brutto płatności on-line.


3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - wyświetlane na szarym tle.
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

Płatność za ogłoszenia


Portal OgloszeniawPolsce.pl umożliwia wygodne płatności SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.

Serwis OgloszeniawPolsce.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),

Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Reklama

Szkolenia i konferencje Wydarzenia kulturalne Ślub Logistyka